Powstanie firmy AVIGO Sp. z o. o. datuje się na czerwiec 2013 roku. Spółka specjalizuje się w branży akcesoriów samochodowych, a kluczowym elementem jest produkcja i sprzedaż przede wszystkim fotelików samochodowych. Spółka posiada wieloletnie doświadczenie dzięki zatrudnieniu wyspecjalizowanych pracowników.

W asortymencie AVIGO Sp. z o. o. znajduje się szeroka gama asortymentu – aż 12 modeli fotelików dla dzieci o wadze od 9 do 36 kg. Foteliki są wykonane zgodnie z normą UE 44/03 oraz 44/04 z największą precyzją z plastiku bądź styropianu. Dodatkową zaletą jest patent na foteliki samochodowe z ISOFIXEM zatwierdzonym zgodnie z regulaminem ECE 44/04.

W ofercie firmy znajdują się następujące produkty:

1.foteliki dla dzieci,

2.podstawki dla dzieci.

Foteliki firmy spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa użytkowania oraz ochrony pasażera w chwili wypadku.
Obecnej spółka skupia się nad pracami mającymi na celu wdrożenie innowacyjnej produkcji bardziej bezpiecznych fotelików wykonywanych ze styropianu. Dodatkowo trwają prace związane z rozwojem kompletnego fotelika z zamocowaniem ISOFIX z własnymi pasami zabezpieczający.
Firma cały czas inwestuje w nowe technologie, badania jakości i poszukuje nowych materiałów do produkcji, aby podczas kolizji zapewnić jak największą ochronę.
Priorytetowym celem działalności AVIGO Sp. z o. o. jest doskonalenie jakości wyrobów poprzez podnoszenie kwalifikacji pracowników, nowoczesne wyposażenie technologiczne – w tym zakup nowych maszyn. W ciągu najbliższego okresu czasu firma zamierza osiągnąć przewagę konkurencyjną na rynku polskim oraz rozszerzyć swoją działalność o rynki zagraniczne, takie jak: Stany Zjednoczone, Niemcy, Chiny oraz Zjednoczone Emiraty